Opublikowano Dodaj komentarz

Nowoczesna trwała ondulacja – powrót trwałej w nowym wydaniu!

trwała ondulacja u kobiety

Jeszcze kilka dobrych lat temu kojarzona była przede wszystkim ze starszymi paniami oraz modą z lat 80, natomiast dziś trwała ondulacja przechodzi renesans. Jest to jednak całkowicie odnowiony zabieg. W przeszłości był to proces wykonywany przy użyciu bardzo silnych, ale gorszej jakości środków, co było praktycznie równoznaczne ze zniszczeniem sobie włosów. Dziś zabieg ten jest o wiele bezpieczniejszy dla włosów. Nowoczesne preparaty do trwałej Indywidual TOP Hipertin i Neutralizer Fixty nie działają tak silnie na włosy, a jednocześnie pozwalają uzyskać piękny i długotrwały efekt fal lub loków, bez nadmiernego uszkadzania struktury włosa. Dowiedz się więcej, poznaj te unikatowe produkty i odkryj ich wszystkie zalety.

Indywidual TOP Hipertin 500ml – płyn do trwałej

Jest to wysokiej jakości produkt techniczny i salonowy, który tworzy jednorodne, elastyczne i trwałe loki. W efekcie po zastosowaniu Indywidual TOP Hipertin włosy wyglądają naturalnie i zdrowo. Starannie opracowany płyn pozwala na kształtowanie włosa bez uszkadzania struktury. W składzie Indywidual TOP Hipertin znajdziemy m.in. kiełki pszenicy, których zadaiem jest regeneracja i odżywianie włókna włosa. Indywidual TOP Hipertin 500ml dostępny jest w trzech wariantach: 0 do włosów opornych, 1 do normalnych, a 2 do farbowanych.

Utrwalacz Neutralizer Fixty do trwałej Hipertin 900ml

Jest to kolejny produkt z tej samej serii stosowany do trwałej ondulacji. Neutralizer Fixty z powodzeniem stosowany może być zarówno do włosów opornych, jak i normalnych i fartbowanych. Zadaniem Neutralizer Fixty 900ml jest utrwalenie oraz przywrócenie włosom naturalnej równowagi po zabiegu. Neutralizer Fixty sprawia, że są one elastyczne i lśniące, a łuski – idealnie zamknięte.

Zarówno Indywidual TOP Hipertin, jak i Neutralizer Fixty są bardzo proste w użyciu. Więcej informacji na temat obu produktów do nowoczesnej trwałej ondulacji znajdziesz na stronach produktowych dostępnych w naszym sklepie internetowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *