Profesjonalny sprzęt fryzjerski

Jesteś właścicielem salonu lub zwyczajnie lubisz korzystać z profesjonalnego sprzętu fryzjerskiego w domu? Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą akcesoriów fryzjerskich, które zdecydowanie wpłyną na zwiększenie komfortu Twojej pracy. Oferujemy szeroki wybór bezawaryjnych sprzętów, które posłużą w Twoim salonie fryzjerskim przez długi czas. Wybierz łatwe w obsłudze akcesoria i postaw na innowacyjność oraz profesjonalizm. Do wyboru naszych klientów pozostawiamy m.in. różnorodne trymery barberskie oraz golarki damskie przeznaczone do delikatnych stref bikini. W asortymencie posiadamy również doskonałej jakości suszarki i lokówki. Postaw na dobrej jakości sprzęt w swoim salonie fryzjerskim!

Wyświetlanie 1–12 z 46 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 46 wyników

Dlaczego warto wybrać właśnie nasze sprzęty fryzjerskie?

Kupowanie trymerów oraz golarek z profesjonalnych hurtowni zdecydowanie wpływa na podwyższenie jakości usług świadczonych w salonie. Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży sprzętów fryzjerskich od wielu lat – przez ten czas zdążyliśmy dokładnie poznać i rynek i potrzeby właścicieli salonów fryzjerskich. Kierując się wiedzą i doświadczeniem oferujemy w naszym sklepie jedynie sprawdzone i profesjonalne sprzęty fryzjerskie. Bezprzewodowe, wydajne maszynki do strzyżenia pozwalają na usprawnienie pracy salonu i umożliwiają obsługę większej liczby klientów w krótszym czasie.

Profesjonalny sprzęt fryzjerski dostępny w naszej ofercie

Sprzęt fryzjerski dostępny w naszej ofercie to poręczne i kompaktowe urządzenia, które umilą pracę każdemu fryzjerowi i pozwolą na wykonanie dokładnego strzyżenia. Wyposażona są w nowoczesne technologie, które sprawdzą się nawet w kontakcie z delikatną skórą twarzy, czy bikini. Oferowane przez nas sprzęty charakteryzuje również oryginalny design, który z pewnością przypadnie do gustu każdemu fryzjerowi i świetnie wkomponuje się wystrój salonu fryzjerskiego. Wyposaż swój salon w doskonałej jakości sprzęt fryzjerski, który usprawni jego pracę i podwyższy standard świadczonych w nim usług. Gwarantujemy doskonałą jakość naszych akcesoriów!