Rozjaśniacze do włosów

Marzenie o radykalnej zmianie koloru kosmyków może zostać spełnione dzięki dobrym preparatom fryzjerskim! Wystarczy wybrać odpowiedni profesjonalny rozjaśniacz do włosów ciemnych, który pozwoli osiągnąć chłodny ton blondu, nawet jeśli wyjściowym odcieniem jest czarny. Produkty z tej kategorii są przeznaczone do stosowania w salonie – prawidłowo używane gwarantują fryzjerom bezpieczeństwo i komfort podczas pracy, a klientom zadowolenie z uzyskanych rezultatów.

Najlepszy rozjaśniacz do ciemnych włosów – który wybrać?

Oferujemy wyłącznie profesjonalne i uniwersalne preparaty, które są przeznaczone do wielu technik rozjaśniania. Innowacyjna formuła sprawia, że pasma pozostają zabezpieczone i możliwa jest ich natychmiastowa odbudowa już na etapie koloryzacji. Dzięki temu ciemne kosmyki zachowują swoją kondycję po przeprowadzonym zabiegu oraz są:
• miękkie,
• lśniące,
• gładkie.

Proponujemy dobry fryzjerski rozjaśniacz do włosów czarnych, który umożliwia zmianę koloru aż o 9 tonów! To sprawia, że każdy może spełnić swoje marzenie o nowym odcieniu, bez ryzyka uszkodzenia struktury pasm.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5